in

Keanu Reeves sürpriziyle Cyberpunk 2077 tarihi verdi [Video]

E3 2019 kapılarını zar zor açtı CD projesi KIRMIZIetkinliği zaten şekillendirdi. Cyberpunk 2077 spiker Keanu Reeves oyuna dahil edilir.

Microsoft Presentation ile açtık E3 2019Duyuru 2077'de Keanu Reeves ile Cyberpunk tarafından kutlandı. CD Projekt RED'ın Witcher serisi ile oyuncuların kalbini fetheden yeni oyunu Cyberpunk 2077 merakla beklenen yapımlar arasındaydı. Gamescom 2018'de orijinal bomba ile oynanış video oynatıcı E3 2019 'a bir şirket sakladı. Oyunun açılış dizisi olduğuna inandığımız bir videoyu yayınlayan CD Project RED, videonun sonunda bombayı patlattı. Ana karakterin hurdalıkta olduğu oyunda NPC Keanu Reeves. Sunumu kendisi de yapan Reeves, oyun için de tarih yazıyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, Reeves oyun hakkında fazla ayrıntı vermiyor. Oyuna ne kadar dahil olduğunu bilmiyoruz, oyuncu oyunun çıkış tarihini açıkladı. Oyun 16 Nisan 2020'de gerçekleşecek. Oyun ön sipariş edilebilir. oyun buharPC oyuncuları için 249 TL. Xbox ve PS4 için henüz listelenmemiş. Tabii ki Türkiye'deki gariplerin detaylarıyla oyunu bilen oyuncu, elbette, Türkçe altyazı seçeneklerine sahip. Geçmişte Proje Red Front CD'sinde olamayacağı bildirildi. Oyunun Steam tarafında, oyunun geleceği Türkçe altyazılı olarak kaydedildi. Bu ayrıntı ile artık oyun için geri sayıma başlayabiliriz! Cyberpunk 2077'nin fragmanını Keanu Reeves sürpriziyle görebilirsiniz.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recompile shows off its flashy hacking powers in a slick new trailer

Recompile shows off its flashy hacking powers in a slick new trailer

Merak edilen Huawei nova 5i için yeni teknik detay