in

Microsoft’tan yeni “modern” Windows için önemli açıklamalar

Yazılım devi Microsoft,, Computex 2019 bir blog gönderisinde yayınlanacak , Windows İşletim sistemi hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Microsoft, Bu yeni işletim sistemine şu anda "modern işletim sistemi" denmektedir. Bu işletim sisteminin "Windows Lite gelen" olarak çıktığı tahmin edilmektedir. Bu işletim sistemindeki yenilikler neler? Modern işletim sistemi, açıkça anlaşıldığı gibi bulut altyapı üzerinde. Birçok alanda sistemin gücünü buluttan alacağı belirtiliyor. Arkasında, 5G bağlantı destek cihazları bir açıklamada görüntülenir. Görünmez, böylece çalışmanız kesintiye uğramaz haber Sistemle güncel tutulan sistem, güvenlik açısından çok iddialı görünüyor. Şirket, farklı bölümlerin ayrıldığı bir altyapı inşa etti. Ayrıca yapay zekanın yararları, Bulut tabanlı bir yapay zeka sistemi ile işletim sistemi insanlara ne yaptıklarını ve ne yapacaklarını izleyerek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Modern işletim sistemi ayrıca çok yönlü bir girdi yardımı sunar Microsoft, Tarafından sağlanan bilgiler. Başka bir deyişle, kullanıcılar "kalem, ses, dokunma ve hatta gözleri" ile klavye ve fare haricinde bu sistemleri kontrol edebilirler. Sektördeki bilgisayarlara genel yapısıyla yeni form faktörleri vereceği iddia edilmektedir. Windows LiteGerçekten ilginç bir deneyim sunuyor gibi görünüyor.

Bu işletim sisteminin başarısı Microsoft, donanım üreticileri kadar. Kullanıcılara ses sağlayabilen bir işletim sisteminin, temel ihtiyaçlar için uygun bir fiyatla yeterli olduğu görülmektedir. Ancak, fiyatlar normal Windows bilgisayarlarla aynıysa, kimse bir lite sürümünü kullanmak istemez.

Computex 2019'da sunulan en ilginç model

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League of Legends '2019 Cadılar Bayramı görünümüne bir göz atın

Hong Kong tartışmasının ardından Tayvanlı Hearthstone tekeri ateşlendi, neden hala bilmediğini söyledi