in

Motorola’nın amiral gemisi yeni telefonu kendisini gösterdi

MotorolaMobile World Congress'teki S amiral gemisi akıllı telefon bir soru işareti getirmedi. Şirketin amiral gemisi ne zaman fırlatılacağını merak ederken, bu konuda henüz bir bilgimiz yoktu. Motorola'nın amiral gemisi modeli Qualcomm Snapdragon 835, Twitter'da ortak bir görüntüyle ilk kez ortaya çıktı.

Twitter, Diana Goovaerts adlı bir teknoloji muhabiri yeni Motorola cihazının görüntüsünü paylaştı. Bununla birlikte, telefonun tasarımı hakkında bir şey söylemek kolay değildir, çünkü cihaz kılıflıdır ve açıkta kalan kısımlar bantla kapatılmıştır. Ekranda açıkça görülebilen Speedtest bize CPU hakkında önemli bilgiler veriyor. İndirme hızı çok yüksek Qualcomm Snapdragon 835 İşlemcinin kullanılabilirliğini resmen onaylar. Bunun nedeni CPU'da sadece Gigabit LTE bağlantısının mevcut olmasıdır. Buna ek olarak, cihaz Tweet atılmış 4 anten ile birlikte gelir.

Tasarımı göremememize rağmen, telefonun görünür kısmı üzerinden tasarım hakkında bazı tahminlerde bulunmak mümkündür. Örneğin, alttaki sanal menü düğmelerinin varlığı, çerçevede menü düğmesi olmadığını gösterir. Aygıtın genişliğine çizgili olarak bakarsak, aygıtın çerçevesiz bir ekranı görünmüyor. Bu nedenle, altta bir parmak izi okuyucusu ile karşılaşabileceğimizi söyleyebiliriz. Cihazın önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jio Starts Charging 6 Paise per Minute for Voice Calls to Other Networks

 Jio, Diğer Şebekelere Sesli Aramalar için Dakikada 6 Paise Şarj Ediyor

Hikayeler özelliği Facebook Messenger’a da geliyor

Hikayeler özelliği Facebook Messenger’a da geliyor