in

Ortaya çıkan olası tasarımıyla karşımızda Huawei Mate X II

Katlanabilir telefon Huawei Mate X II

2,600 dolarlık katlanabilir telefon Huawei Mate X henüz satışa çıkmadı. Ancak firmadan şimdiden ikinci model üzerinde de yapıyor.

Katlanabilir telefon pazarı halen başlatdı. Dediğimiz gibi katlanabilir telefon modelleri Huawei Mate X ve en büyük rakip Samsung Galaxy Fold halen satışa çıkmadı. Ancak hem Samsung Hem de Huawei gelecek modelleri tasarlamaya devam ediyor. Bu yönuda bir patent üzerinde görselleştirilen Huawei Mate X II karşımızda bulunuyor. LetsGoDigital, yayımlanan açıklaması görüldü modeli, dışa değil ithal doğru katlanan bir ana ekrana sahipler. Kapalı halde deşifre olmak için bir dış ekran da bulunan telefon, yerleşik iki farklı ekran taşıyor. İçe doğru katlanan ekranı üretmenin zor olması gereken ilk modelinde dışa doğru açılan bir yapıyı benimseyen firma, bunu Mate XII ile değiştirecek gibi araçlar. Kameralar yine yan tarafına konumlandırılmış yeni model, çift ekranıyla daha odaklı olacak izlenimi oluşturuyor. Samsung Galaxy Fold'un daasında biliyorsunuz iki adet ekran yer alıyor, Ancak Fold'un dış ekranı ufak ve dar olduğu için çok beğenilmiyor. Mate X II ise normal bir akıllı telefon gibi. Bu patentin gerçekğe dönüşüp dönüşmeyeceği ya da ikinci modelin ne zaman çıkacağı maalesef bilinmiyor.

Şirket cihazı için Samsung Galaxy Fold'Un yaşadığı sorun üstünden "Ünümüzü yokken bir ürün satışa sunmak istemiyoruz". Yani çıkış için hıç acele etmeyen dev üreticisi, çıkış tarihi olarak eylül ayına işaret ediyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Smartphone Makers Celebrate Diwali in Advance Amid Bumper Sales

 Akıllı Telefon Üreticileri, Tampon Satışlarının Sırasında Önceden Diwali'yi Kutladılar

Spider-Man Far From Home yönetmeninden Marvel itirafı