in

Ortaya çıkan sızıntılardan hazırlanan gerçekçi Samsung Galaxy Note 10 tasarımı

Samsung Galaxy Note 10

dün Samsung Galaxy Not 10 Ailesinin tasarımı hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. İşte bu bilgiler ışığında ailenin olası tasarımı. hazır,

Bildiğiniz gibi, 4G ve 5G desteklenir Samsung Galaxy Not 10 4G ve 5G ile desteklenir Galaxy Note 10 Pro Modeller yolda. Sağlam kaynak Ice Universe'ye göre, bu telefonların iki büyük tasarım değişikliği var. Dün söylediğimiz gibi, bu değişiklikler Galaxy Note 9'dan daha fazla Galaxy S10 ailesi. Buna göre, modellerin ön kamera sistemleri ekranın ortasına veya sol tarafına entegre edilmemiştir. Aynı zamanda Galaxy Not 10 Modeller yatay değil dikey Kamera kurmak tercih edilir. Bu detaylarla Ben Geskin, aile için çok gerçekçi tasarımlar yarattı. Bu tasarımlara bakarsak, ekranın ortasında bir kamera ve dikey olarak geriye doğru yerleştirilmiş üçlü bir kamera görüyoruz. Çok ince çerçeveli telefonları hayal edin, bu gerçekleştiğinde çok beğeniliyor gibi görünüyor. Ortadaki entegre ön kamera çok iyi görünmese de, Samsung'un sol tarafı da bilgi içeriyor.

Normal, hatırlamak Samsung Galaxy Not 10 6.28 inçPro modelinde 6.75 Gümrük bir ekran içerir. Güçlerini nereden sattıklarına bağlı olarak Snapdragon 855 veya Exynos 9825 İşlemci telefonları alır, ancak düğmeleri olmayan bir gövde yapısını da üstlenir. Bunun yerine, arayüzler yanlarda kullanılır.

Genişletilmiş amiral gemisi OnePlus 7 Pro

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi Lowers Target as It Kicks Off IPO

Xiaomi, halka arz başladıktan sonra hedefi düşürdü

An AI First: Voice-Mimicking Software Reportedly Used in a Major Theft

 Önce Bir AI: Büyük Bir Hırsızlıkta Rapor Olarak Kullanılan Ses Taklit Eden Yazılım