in

PUBG Lite güncellemesi göründü: Yeni mod, silah ve araç

PUBG Lite güncellemesi

Oyuncular Türkiye'de buluşuyor PUBG Lite ilk güncellemeyi açıkladı. Oyun güncelleme ile iyileştirmeler ve iyileştirmeler vaat ediyor.

Popüler Battle Royale oyununun ücretsiz ve düşük sistem versiyonu PUBG Lite23 Mayıs'ta Türkiye'deki oyuncularla bir araya geldi. Haftada 700.000'den fazla kayıtlı kullanıcıyla, oyun büyük ilgi çekiyor. Oyunun yayınlanmasından sonra, ilk büyük güncelleme habercisi oldu. 4 HaziranYeni özellikler için yapılan güncelleme ile oyuna kullanıcılara yönelik geliştirmeler, araçlar ve silahlar eklendi. Şu anda oyunda mevcut olan birinci şahıs ve üçüncü şahıs kipleriyle birlikte ikili modunun eklendi. Bu şekilde iki oyuncuya katılabilirsiniz. Oyuna eklenecek araç ve silah Rony ve qbz ayrıca açıklandı. Gelişmelerin oyuna biraz geliştirilmiş bir oyun deneyimi sunması bekleniyor.

İkili mod, Rony aracı ve QBZ silahı oyuncuları bekleyen tek sürpriz değil. Aynı zamanda oyun Günü Ayrıca oyun detaylarına dahil edildi. Açıklamasına göre her cumartesi 18: 00'e kadar etkinlik süresince oyunu oynayan tüm oyunculara. 2 adet Büyükada sandığı ve BP Boost ile daha fazla puan kazanın şans verildi.

PUBG Lite, Steam veya benzeri oyun kütüphanelerinde bulunmaz. Oyunu doğrudan web sitesinden indirmeli ve gerektiğinde ek programlar yüklemelisiniz. Buradan oyunu indirebilir ve hemen çatışmaya katılabilirsiniz.

PUBG Mobile için Godzilla güncellemesi

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RTX 2080 özellikli bu HP PC şu an 1.400 dolara düştü

RTX 2080 özellikli bu HP PC şu an 1.400 dolara düştü

İddiaya göre Vana'ya girdi ve geri dönüşüm kutusuyla 40 bin dolar değerinde ekipman ve oyun çaldı

İddiaya göre Vana'ya girdi ve geri dönüşüm kutusuyla 40 bin dolar değerinde ekipman ve oyun çaldı