in

PUBG Lite nihayet Türkiye’de [İndir]

Uzun zamandır beklenen ücretsiz versiyon PUBG LiteNihayet Türkiye'de indirmek için kullanılabilir. Aktif olma zamanı.

PUBG'nin en popüler Battle Royale oyunlarından biri ücretsiz versiyon PUBG Lite23 Mayıs'tan bu yana artık resmi olarak Türkiye'de indirilebilir. Daha düşük sistem gereksinimlerine sahip olan oyun, Battle Royale deneyimine neredeyse herkesi dahil etmeyi amaçlamaktadır. Ana oyunun aksine, sadece ücretsiz değil, aynı zamanda büyük bir artı. 3 farklı harita ve eğitim modu Erangel, Miramar ve SanhoÇat'da diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Vikendi Lite'a dahil değildir. Ana oyunda olduğu gibi, Lite versiyonunda üçüncü taraf bakış açısıyla veya birinci şahıs bakış açısıyla oynayabileceğinizi ekleyelim. oyun ilk defa Bunu yaşıyorsanız, resmi web sitesindeki tüm ayrıntıları açıklayan blog gönderisine bir göz atmanızı öneririz.

Oyunu indirmeden önce sistem gereksinimlerini kısaca gözden geçirelim. asgari Gereksinimler Intel Core i3 (2.4 GHz) işlemci ve 4 GB RAMOyun oynayabilir Intel HD Graphics 4000 Grafik kartı bile destekliyor. tavsiye gereksinimleriniz varsa Intel Core i5 (2.8 GHz) işlemci 8 GB RAM Seri. Grafik kartı seçenekleri NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870'dir.

oyun İndirmek çok kolay, Oyun Steam'e dahil değildir ve kendi başlatıcısı ile birlikte gelir. URL’yi buraya tıkladıktan sonraindirDokunma Oyunu dokunarak indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra oyunu açarak yönergeleri takip edebilirsiniz.

Oyuna başlamada sorun yaşıyorsanız gerekli programlar tekrar aynı sayfada indirmek için kullanılabilir. sürücü sorun ne zaman yaşıyorsun aynı noktadan sürücü Yükleyebilirsiniz,

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bildiğiniz tüm tasarımları unutun! Manivelalı oyun konsolu: Playdate [Video]

Realme XT India Launch Date Set for September 13, Sports a 64-Megapixel Camera

 Realme XT Hindistan 13 Eylül Tarihine Girecek 64 Saatlik Bir Spor Kamerasını Başlattı