in

Resmi olarak duyuruldu; işte karşınızda yeni Xiaomi CC telefon serisi

Xiaomi CC serisi CC9 CC9e

Teknoloji dünyasında ortaya çıkan isim Xiaomibir ortaklık kurdu Meitu İle geliştirildi CC akıllı telefon serisi resmen açıklandı.

Geçen sene MeituS Donanım sektörü alıcı Xiaomi, selfie'si Xiaomi CC9 ve CC9e modelleri. Normal şartlarda, sunulan telefonlar 21 Haziran’da maalesef henüz gelmedi. Ancak, şirket genellikle CC serisinin resmi duyurusu O yaptı. Renkli ve Yaratıcı Arkasında taktıklarını açıklayan şirketin CEO'su CC takı arkası Lei JunRedmi ve Mi markalarından sonra Şık ve Soğuk 90 Hırslı tarafından geliştirilen CC serisi ile takım. Yukarıda da belirtildiği gibi, isimlerden asla bahsedilmez veya promosyon tarihi verilmez CC9 ve CC9 da Modeller aslında son birkaç gün içinde detaylandırıldı. Eğer bakarsak, CC9 ön kamerayı kapsayan bir çentik ile birlikte geliyor. Parmak izi sensörü, monitöre entegre edilmiştir ve ileri dönebilen bir motorlu kamera taşır. 4.000 mAh batarya ile 27W hızlı şarj Destek telefonu Snapdragon 730 İşlemci ve 6 GB / 8 GB RAM. 128 GB / 256 GB dahili belleğe sahip olan modeli bilmiyoruz.

Xiaomi CC9 da Bu model 6,3 inç Full HD + IPS LCD Ekran kullanılıyor. Öndeki çentikte 32 megapiksel, arkasında 48 megapiksel + 8 megapiksel + 13 megapiksel Üçlü raf modeli dahil 4.000 mAh Batarya ve 18W hızlı şarj için destek olacak. 6 GB RAM + 64 GB dahili bellek, daha aşağıya yerleştirilmiş olan modelin geleceği olmalıdır.

Bellek ve RAM'e bağlı Mi CC9 modeli 361, 404 ve 447 ABD doları Fiyat etiketleri raflarda olmalıdır. CC9e modeli 231 dolar Açıklama satıldı.

Şirketin ekran üstü kamera teknolojisi

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spider-Man Far From Home yönetmeninden Marvel itirafı

Revolt RV400, RV300 Now Available With ‘Revolt Cash Down’ One-Time Payment Option

 Revolt RV400, RV300, “Bir kereye mahsus ödeme seçeneği” için isyanı bozuldu