in

Samsung Galaxy Note 10 ailesinden yeni bilgiler

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Not 10 Ailesiyle ilgili yeni bilgiler geri dönmeye devam ediyor. Bu kez modellerin renk seçenekleri programda.

4G ve 5G desteği ile standart Galaxy Not 10 4G ve 5G ile desteklenir Galaxy Note 10 Pro Modeller zaten gündemde. Sağlam kaynaklara göre bu modeller beş farklı renkte sunulacak. Bildiğim kadarıyla resmen kırmızı, siyah, gümüş, beyaz ve pembe Renk seçenekleri mevcut olacak. Bu noktada kırmızı renk seçeneği dikkat çekiyor, oysa süreçteki son karar bilgiye dahil edilmedi. Samsung Galaxy Note 10 ailesi, bu renklerin S kaleminin giyeceği renk farkı ile kontrast yaratacak. Yeni S Pen'in bir kamerası olacağı söyleniyor, ancak bu ayrıntı 2019 için muhtemel görünmüyor.

Bildiğimiz kadarıyla normal modelde 6.28 inç, Pro modeli 6.75 Gümrük bir ekran içerir. Bu yüksek bir çözünürlüğe sahip AMOLED Ekranlar kesinlikle 19: 9 en boy oranına sahip bir ekran deliğine sahiptir. Bu gösterge delikleri, modellerin ön kameralarını işaretler. Normal Galaxy Note 10 modelinde, iki ekranlı bir ön kamera entegre edilmiştir. Güçlerini nereden sattıklarına bağlı olarak Snapdragon 855 veya Exynos 9825 İşlemciler düğmeleri olmayan bir tasarım benimsiyor.

İlginç ışık düzeni

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google, Stadia'nın iki yıl içinde PC'nizden daha az gecikme yaşayacağını düşünüyor

Blizzard employees staged a walkout over Hearthstone Grandmaster's suspension

Blizzard employees staged a walkout over Hearthstone Grandmaster’s suspension