in

Samsung Galaxy Note 10 Pro hakkında dikkat çeken pil detayı

Galaxy Note 10 ile beraber gelecek Samsung Galaxy Note 10 Pro, yeni teknik detaylar kazandı. Bu detaylar pil tarafını netleştiriyor.

Samsung Galaxy Note 10 Pro, kısa süre önce 25W hızlı şarj gündeme gelmiş olacak haberiyle olacak. Şimdi ise modelin pilinde netleşmiş durumda. Sağlam kaynaklara göre cihazda 4,170 mAh bir pil bulunuyor. Burada ilginç bir detay var çünkü ufak model Galaxy Not 10'Da da 4,170 mAh havuzinde bir pil kullanılacağı belirtiliyor. Arada ciddi bir boyut Samsung, bu nedenle pil ömrüne önem verenleri normal Not 10'a yöneltecek gibi şeyler. Biliyorsunuz ekran ne kadar büyük olursa cihaz o kadar çok enerji harcıyor. Firmanın iki modelini pil ömrünü de eşit tutması çok muhtemel durmuyor. Bunlara ek olarak 256 GB dahili depola'nın 1 TB'A kadar çıkacağı üretici Galaxy Note 10 Pro, 4G yaninda 5G destekli bir versiyona da sahip olacak.

Modelin üzerindeki da göreceği üzere Galaxy Note 10 ile aynı tasarımı paylaşıyor. Oldukça ince çerçeveler, ön telefonda bulunan merkeze konumlandırılmış ekran deliği ve kavisli kenarlar ile gelen telefon, farkını arkasındaki ToF'daki ile koyuyor. 6,8 inç bir Dinamik AMOLED ekran bulunan Not 10 Pro, yerleşik satılan yere bağlı olarak Snapdragon 855 ettik Exynos 9825 işlemcilerden alıyor. En üstte ise 12 GB RAM ile donatılacağı belirtile modelin, resmi olarak 10 Ağustos tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor. Galaxy Note 10 modelind ise 6.4 inç bir Dinamik AMOLED ekran yer alıyor.

Bütçe dostu Nokia 2.2

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vivo Z1x Launch in India: Price in India, Specifications, and Everything Else We Know So Far

 Vivo Z1x Hindistan'da Lansmanı: Hindistan'da Fiyat, Spesifikasyonlar ve Bildiğimiz Her Şey

BT'de cinsiyet çeşitliliği nasıl geliştirilir?

BT'de cinsiyet çeşitliliği nasıl geliştirilir?