in

Samsung Galaxy Note 10 Pro için üzücü, Galaxy A90 için sevindirici haber

Galaxy Note 10 ile beraber gelecek Samsung Galaxy Note 10 Pro ve orta seviyenin en üstüne konumlandırılacak Samsung Galaxy A90 için yeni bilgiler var.

Samsung Galaxy Note 10 Pro, hatırlarsınız kısa sönce önce 45W hızlı şarj sistemiyle gelecek haberleriyle gündeme gelmişti. Ancak bu gerçekliğe dönüşmeyecek gibi. Çünkü sağlam bir kaynağa telefonla 25W hızlı şarj sistemi yer alıyor. Rakiplerin ciddi şekilde gerisinde kalan bu değer, 10. Sınıf Pro gibi üst seviye bir modele hiç yakışmıyor. Çok ilginç olarak Samsung Galaxy A90 Modelin ise 45W hızlı şarj ile geleceği belirtiliyor. Döner kameralı Galaxy A80'in üzerine konumlandırılacak cihaz, şarj konusunda Samsung'un diğer tüm amiral gemilerini geride bırakacak gibi yerlerde. Bu çatlak garip yapabilirsiniz ancak büyük de bir sürpriz oluşturmuyor. Çünkü Samsung şu anda gelişmiş teknolojiler / donanımları kendi cihazlarından önce başka firmalara veriyor ya da başlıyor orta seviye cihazlarla yapıyor.

Cihaz normal notunuz 10 ile aynı tasarım paylaşıyor. Oldukça ince çerçeveler, ön telefonda evden çalışan ekran deliği ve kavisli kenarlar ile gelen telefon, normal modelden farklı olarak orada bir ToF ağı içeriyor. 6,75 in ç AMOLED ekranı bulunan Note 10 Pro, sunan Snapdragon 855 ettik Exynos 9825 işlemcilerden alacak. En az 6 GB, 12 GB RAM ile donatılmalı modelinde donatılacak, resmi olarak 10 Ağustos tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla 10. Sınıfın başlangıcı tam 1,100 dolar alıyorsunuz. Pro model için 1,300 dolara kadar çıkabileceği korkutan tahminler arasında yer alıyor. En üst seviye 5G destekli versiyonun ise 1.700 – 1.800 bandına ulaşması olabilir.

Google AR ile arama özelliği

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşte gizli karneniz; Instagram sizi ne kadar iyi tanıyor?

IFA 2019: Amazon Launches a New Fire TV Cube, Along With Other Fire TV Edition Products

 IFA 2019: Amazon, Diğer Fire TV Sürümü Ürünleri ile Birlikte Yeni Bir Ateş Küpü Açtı