in

Samsung Galaxy S11 için hazırlanmış düşünülen çok ilginç holografik aksesuar

Samsung Galaxy S11

2020'nin hemen yerini lanse edilecek Samsung Galaxy S11 ailesi için hazırlanan düşünülen ilginç bir holografik aksesuar karşımıza çıktı,

Samsung Galaxy S11 ailesi, firmanın her alanda devrim yapacağı modellere evinde yapacak gibi. Samsung'un üzerinde çalıştıklarına bakılırsa modeller için tasarlanmış aksesuarlar bile dikkat çekecek. Çünkü LetsGoDigital'in Tarafından bulunan ve görselleştirilen yeni patent şirketi holografik görüntüleme özelliği sahip bir dok / stand ünitesi geliştiriyor. Telefonların bulunduğu gibi yatay olarak yerleştirileceği ünite, bu sayede burada bilgiyi holografi olarak karşısına getirebiliyor. Dokunmatik olarak kontrol edilmesini bekliyor bu holografik ekran, görüntü üreten için telefonun ana ekranını kullanarak ve kağıt üzerinde çok ilginç ve planlama.

Bu arada aksesuar için LetsGoDigital'in'Hazırlanan telefon tasarımı da dikkatlerden kaçmıyor. Galaxy Note 10 göz atanabiliyor zaman Samsung Galaxy S11 ailesinin böyle inanılmaz kavisli bir ekranla gelebileceği düşünülüyor. Her kenarı kavisli bu ekran, gerçekten çok güzel Mi Mix Alpha etkileyici şeyler.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You'll be able to play Call of Duty: Mobile on PC with mouse and keyboard

You’ll be able to play Call of Duty: Mobile on PC with mouse and keyboard

Cuphead has sold 5 million copies, is on sale, and can be played in Tesla cars

Cuphead has sold 5 million copies, is on sale, and can be played in Tesla cars