in

Samsung’a yönelik büyük merak uyandıran açıklama

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, herkesi şaşırtacak yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

Samsung hakkında paylaştıklarının yüzde 99’u doğru çıkan sızıntı kaynaklarından Ice Universe, firmaya yönelik ilginç bir açıklama yaptı. Biliyorsunuz teknoloji devi şu sıralar ekran sorunları çözülmeye çalışılan katlanabilir telefon Galaxy Fold ve Galaxy Note 10 ailesi ile gündeme geliyor. Ancak bu iki model de firmanın 2019’da sunacağı “en yaratıcı” telefon modeli olmayacak gibi görünüyor. Ice Universe; “Bana inanın, 2019’un ikinci yarısındaki en yaratıcı Samsung akıllı telefon Galaxy Fold ya da Galaxy Note 10 olmayacak” açıklamasını yapıyor. Peki burada tam olarak ne geliyor? Ice Universe bu konuda bir bilgi vermiyor ve sadece “bekleyin ve görün” diyor. Bu gizemli telefon için fikir yürütmek zor ancak bahsedilen modelin Galaxy A serisine dahil olabileceği tahmin ediliyor. Çünkü firmanın son dönemde tanıttığı en ilginç akıllı telefon, döner kamera sistemiyle şaşırtan Galaxy A80 modeli olmuştu. İşte bu serinin üstüne çok ilginç bir Galaxy A90 ekleme ihtimali bulunan Samsung, “şaşırtıcı” bir çalışma içerisinde bulunuyor gibi duruyor.

Biliyorsunuz modelin çıkışı yaşanan ekran sorunu nedeniyle ertelenmişti. Geçen hafta ortaya çıkan bilgilere göre Samsung Galaxy Fold‘un sorunları çözülüyor. Bu açıdan yakında satışa çıkacak telefon, maalesef artık çok fazla ilgi çekmiyor. 2 bin dolara yakın fiyatıyla çok ama çok pahalı olan cihaz, kişileri sağlamlık konusunda korkutuyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsung Galaxy S10 Concept Image Tips Bezel-Less Display

Samsung Galaxy S10 Konsept Görüntü İpuçları Çerçeve Az Ekran

Apple

Apple'ın AirPower Kablosuz Şarj Cihazı Bu Nedenlerle Gecikmeli