in

Spider-Man Far From Home yönetmeninden Marvel itirafı

Başrolünü Tom Holland'ın üstlendiği Örümcek Adam Evden Uzakta yakında vizyona giriyor. Filmin yönetmeni Jon Watts, Marvel Sinematik'tir. Evreni'nin bir parçası olmanın meydanlarını anlattı.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematiği Evreni devasa bir dwa. İçinde sayısız süper kahraman yer alıyor. Kimi zaman tüm bu kahramanların hikayesi takip etmek, her şeyi planına göre yapmak zorlu oluyor. Ancak sonuçta izleyiciler onu uzak mesafeyle yönlendiren bir dünyayı takip etme fırsatına kavuşuyor. Bu durum en çok film yapımcısı yönetmenlerini zorluyor. Yeni Spider-Man serisinin kamera arkasına geçen Jon Watts kocaman bir dünya tek bir kahramanın hikayelerini anlatmanın zorluklarından bahsetti.

"Marvel'in geleceğe dair planlarına uyarak film çekmek hoşlanıyorsanız bir noktadan sonra bu engellere rağmen sizi olmamız gerekiyor. Avengers Infinity War Avengers Endgame'de yaşanacaklara dairıyorsanız bilgisayarlı indirdiğimiz o gün hatırlıyorum. Bunları anlattıklarını dinleyip, kafamı sallıyordum. 'Tamam, insanlar geçmişten silinecek ve kahramanlarımız geçmişe dönecek. Sonra beş senelik zamanlaması atılacak. Anladım, yani Tony Stark ölecek. Peki Kaptan America'ya ne olacaktı? Artık eski olduğundan geçmişşte kaldı. Anlıyorum peki ben tüm sistemimizi ne yapacağım?! diye düşünüyorumordum. Boğa, o noktalarda yaratıcılığınızı konuşturmata çalışıyorsunuz. Bir ton, tarz belirleme ve istediniz hikaye akışını yaratmaya uğraşıyorsunuz. Gerçekten zorlu bir süreç. "

Açıkçası söz edilen tabloya bakış açısını gösterme. Buna rağmen yönetmenlerin yapımcıları kendilerinden bir şeyler katabilmesi takdire şayan. Son olarak hatırlatalım, Örümcek Adam Evden Uzak 2 Temmuz'Da vizyonda olacak.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Katlanabilir telefon Huawei Mate X II

Ortaya çıkan olası tasarımıyla karşımızda Huawei Mate X II

Xiaomi CC serisi CC9 CC9e

Resmi olarak duyuruldu; işte karşınızda yeni Xiaomi CC telefon serisi