in

Spotify ile fark kapanıyor; Apple Music’den önemli başarı!

Online müzik dünyasında büyük isim Apple Music Daha Önce Bugün başka bir önemli başarı elde etti. Platform hızla büyümeye devam ediyor.

Çevrimiçi müzik piyasası Spotify içinde en büyük ismi olan Apple Music Daha Önce 27 Haziran itibariyle toplam 60 milyon ücretli aboneye ulaşın, Ücretsiz, reklam destekli bir paket bulunmayan Spotify gibi müzikler Apple kullanıcıları tarafından giderek daha popüler hale geliyor. Birçok insanın Spotify'ın arkasında bulduğu ancak asla geçemediği servis, büyük bir izleyici kitlesine hitap ediyor. 7 Temmuz 2018’de 50 milyon ücretli abone ile Platform özellikle ABD'de bilinmektedir. Aslında, Apple Music buraya Spotify geçmiş olmalıydı. Yaklaşık olarak bu pazarda 60 milyon Piyasaya abone olanların, müzik dinlemeyi her zamankinden daha eğlenceli hale getiren lider isimleri bildikleri söyleniyor. Bu platformlar, özellikle de keşif altyapısı çok faydalıdır.

Spotify dünya çapında abone sayısı 100 milyon geride Sol. Ücretsiz abone olan toplam 217 milyon Platforma ulaşmak için abone sayısı gerçekten inanılmaz bir başarı elde etti. Yaklaşık 7-8 ay önce ücretli aboneler 87 milyon Platform hala Apple Music'in önünde, ancak boşluk kapanıyor.

Apple'ın uygulama pazarındaki ilginç reklamı

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sony

Sony'nin Yeni Anti-iPad Arsenal'i

Xiaomi son dizüstü bilgisayar ile ölümcül bir hata yaptı

Xiaomi son dizüstü bilgisayar ile ölümcül bir hata yaptı