in

Tesla Model 3 kamyonete dönüştürüldü; karşınızda Truckla [Video]

Elektrikli otomobil pazarındaki en önemli araçlardan biri Tesla Model 3, dünyaca ünlü YouTubers Simone Giertz ve arkadaşları tarafından bir minibüse çevrildi.

İlginç robot modelleri ile etkileyicidir. Simone GiertzBu sefer tamamen farklı bir proje ile ortaya çıktı. Tesla'nın yapmadıklarını kim yaptı ve birçoğu YouTubers olan diğer meslektaşları, açgözlülük, Minibüste Model 3, Bu ilginç Cased Model 3 büyük bir çabadan sonra küçük ekle eponymously Gierztotomotiv dünyasında oldukça fark yarattı. Aşağıdaki tüm inşaat sürecini takip edebilirsiniz. en büyük değişiklikler aralarında. Kendi minibüs modelini çok merak eden Tesla, bu adımı ne zaman alacağını çok merak ediyor. Şu anda ürün yelpazesinde Model S, model 3 ve Model X. do Model YYol için hazırlar. Şirket ayrıca kamyon Yarı ~~ POS = NSAT ve harika bir spor binek atı ayrıca aktif olarak üzerinde çalışır.

Aniden Tesla Model 3, Avrupa'nın en çok satan elektrikli otomobili, açıklanan son satış rakamlarına göre Mercedes C sınıfı, Audi A4 ve BMW 3 Serisi Seri bile. Bu duyuru sırasında 3,657 adet Satılan model ayrıca Renault Zoe ve Nissan Leaf'in toplam satışlarını aştı. Avrupa pazarı için plug-in hibrid kategorisinde Şubat ayında pazar lideri Mitsubishi Outlander benziyor. okumak Volvo XC60, BMW 5 Serisi ve Kia Niro PHEV Seri. Bu arada, Model 3'ün açığı daha da açacağı tahmin ediliyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En iyi 20 Android Akıllı Telefon

Palladium'un resmi lisanslı botlarıyla Destiny 2'yi ayağınıza koyun.

Palladium'un resmi lisanslı botlarıyla Destiny 2'yi ayağınıza koyun.