in

Trafik polislerine özel hazırlanan çok ilginç robot sistemi [Video]

Trafik polisleri bazen sıradan polis memurlarından daha fazla risk altındadır. İşte bunun için hazırlanmış robotmutlak güvenlik sunar.

Trafik polisi, özellikle aramada oldukça zor. Döndükten sonra polisBurada büyük risk altında. Çünkü uzaktan arabadaki insanların silah mı yoksa bıçak mı olduğu belli değil. saldırgan Çok insan var. Bu sorun, bireysel silahlanmanın çok yüksek olduğu ABD'de özellikle belirgindir. robot Bu hayati riskleri ortadan kaldırır. Raylı sistem kullanılarak robot sistemi polis aracına yerleştirilmelidir. Robotu bırak, polisi değil, Burada bağımsız bir robottan bahsetmiyoruz. Sistem, kamera taşıyan aracın arkasına yaklaşan bir polis memuru tarafından kontrol edilir. Bu kamera ile, sürücü polisle görüntülü ve sesli iletişim kurabilir. Sistem, kameradaki lisansı / dokümanı kontrol edebilir. Yukarıdaki videodaki video düzgün çalışıyor.

Şu anda biraz zor görünüyor. Çünkü böyle bir sistemi araçlara entegre etmek ve onu farklı hava koşullarında kolayca kullanmak çok zor görünüyor. Bununla birlikte, sistem mantıklı bir şekilde yavaşlamasına rağmen, iyi görünmektedir. Eğer bilgi doğruysa, yıllık 4.888 polis memuru saldırıya uğramakta, bu gibi durumlarda 11 polis memuru ölmektedir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vivo Y90 With 4,030mAh Battery, MediaTek Helio A22 SoC Launched: Price, Specifications

4.030mAh Batarya ile Vivo Y90, MediaTek Helio A22 SoC Açıldı: Fiyat, Özellikler

Mi Charge Turbo Wireless Charging Tech to Launch on September 9, Xiaomi Confirms

 Mi Charge Turbo Kablosuz Şarj Teknolojisi 9 Eylül'de Başlayacak Xiaomi Onayladı