in

Tüm renk seçenekleriyle karşınızda Huawei P20 Lite 2019

Huawei P20 Lite 2019

İlk bilgiler ve geçen günlerimiz Huawei P20 Lite 2019, bu sefer tüm renk simgeleri gözler gündemde,

Huawei P20 Lite 2019, P20 Lite'dan beri kullanıcılardan büyük talep görüyor. Çok yakında resmi olarak lanse edilmesini beklediğimiz telefon, Evan Blass'ın paylaşımıyla tasarım konusunda bir sürpriz bırakmıyor. Sayfanın üstündeki galeride görüldüğü yerde modelde bir ekran deliği yer alıyor. Ön kamerayı içeriğine alan bu ekran deliği, çentiksiz bir tasarımın önünü aralıyor. Bu delik açarak oldukça ince olan telefon, göz alıcı renk seçenekleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bunların içinden Twitter'dan paylaşan Blass, modelin etkileyici duran geçişli renklerini ve siyah versiyon tam anlamıyla gözler dizisini açıyor.

Teknik olarak bakıyorğımız zamansa modeli Kirin 710 işlemciden ve 4 GB RAM'Aliyor. Artırılabilirilen dahili depolaması 64 GB / 128 GB olan P20 Lite 2019. 6.4 inç 2340 × 1080 piksel LCD ekran üzerine kuruluyor. Huawei P20 Lite 2019’de dörtlü kamera sistemi yer alıyor. Burada 24 megapiksel F1.8 + 8 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel kurulum bizleri karşılıyor. Bu 2 megapiksel kameraların birisi derinlik oilcumu, diğeri de makro amaçlı görev yapıyor. 4.000 mAh tarihindeinde hap gelen telefonu, önünde 16 megapiksel F2.2. kamera taşıyor. Parmak izi götürücü olan olan kavramı, kutusundan Android Pasta üzerine kurutulmuş EMUI 9.0 ile çıkacak deniyor.

Roland Quandt'a çağrıları 280 ya orda 330 Euro raflardaki yerini alacak. Resmi olarak Türkiye'de de satılacağını yaparkenüğümüz cihaz, Huawei'ye yönelik oğlu son zamanlarda biraz ertelenebilir söyentileri de alıyor.

Dünyanın en küçük güvenlik sistemi

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsung Galaxy Note 10 May Have Better Low-Light Photography Skills Than Galaxy S10 Series, Trademark Tips

Samsung Galaxy Note 10, Galaxy S10 Serisinden Daha Düşük Işık Fotoğrafçılığı Becerilerine Sahip Olabilir, Marka İpuçları

The Family Man: Amazon Prime Video Reveals Release Date in New Trailer for Manoj Bajpayee-Led Series

 Aile Adamı: Amazon Prime Video Manoj Bajpayee-Led Serisinin Yeni Fragmanında Yayınlanma Tarihini Açıkladı