in

Uluslararası havaalanı’ndan “havacılık fotoğrafçılığı” için bulunmaz imkan!

Havacılık Fotoğrafçılık Alan bazı sınırlamalar nedeniyle çok hoş ama oldukça zor. Ancak, her zaman olumsuz gelişmeler yoktur.

Güvenlik nedenleriyle, dünyadaki birçok havaalanı fotoğrafçıların uçakların inişlerini ve kalkışlarını takip etmesine izin vermiyor. Fotoğraflar için uygun koşullara izin vermeyen birçok yer. Fotoğrafçılar, özellikle bölgeye girmelerini önleyen koruyucu çitler nedeniyle temiz bir bakış açısı elde etmekte zorlanıyorlar. Quebec'teki Jean Lesage Uluslararası Havaalanı bu durumu ortadan kaldırmak için iyi bir adım attı. Havaalanı yönetimi, fotoğrafçıların rahatça çekmesi için çitte birçok delik açmıştır., Artık fotoğrafçılar bu deliklere koydukları zoom lensleriyle sahada çekim yapabilir. Toplam 10 ayrı delik hazırlayan yönetim, uluslararası havaalanını her yönden görmeyi mümkün kılıyor. Bu olağanüstü projenin ardında yerel YQB Aviation grubu ile işbirliği var.

Havaalanı idareleri, havacılık fotoğrafçılığına katılan insanların artık devam eden operasyonlar için bir tehdit olmadığını anlamalıdır. Bu tür deliklere ek olarak, fotoğrafçılar için ek özel konumların ayarlanması gerekir. Hava fotoğrafçıları hobilerine devam ediyorlar ve yeni nesilde havacılığın ilerlemesinde önemli bir rol oynuyorlar. Bu devam etmeli.

102 megapiksel dev Fujifilm GFX 100

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You can play as Barry Burton in Resident Evil 2

You can play as Barry Burton in Resident Evil 2

Asus ROG Phone 2 Ultimate Edition. Vivowatch SP Unveiled at IFA 2019

 Asus ROG Telefon 2 Ultimate Sürümü. Vivowatch SP IFA 2019'da Açıklandı