in

Xiaomi’den sadece 17 dolarlık sakal traş makinesi [Video]

Xiaomi Mi Beard Trimmer traş makinesi

Xiaomi biliyorsunuz sadece akıllı telefon üretmiyor. Ürün gamı gerçekten çok büyük olan firma, şimdi yeni sakal traş makinesi Mi Beard Trimmer ile gündemde yer alıyor.

Şu sıralar sık sık yeni akıllı telefonları ile gündeme gelen Xiaomi, bu sefer Mi Beard Trimmer ile karşımıza çıktı. Firmanın ilk olarak Hindistan merkezli olarak tanıttığı ürün, şık tasarımı ve sadece 17 dolarlık satış fiyatıyla dikkat çekiyor. Satın alındığı zaman iki farklı ayar başlığı, taşıma kılıfı ve ufak bir fırça ile gelen ürün, tek şarjla 90 dakika boyunca görev yapıyor. 5 dakikalık şarj ile 10 dakikalık traş sunabilen Xiaomi Mi Beard Trimmer, IPX7 sertifikası üzerinden suya dayanıklı. Bu açıdan temizlemesinin çok kolay olduğu belirtilen ürün, kendi kendini bileme özelliğine sahip bıçaklar kullanıyor. Bünyesinde 20 farklı ayara imkan tanıyan bir kontrol tekerleği yer alan sakal traş makinesi, sakal düzeltme konusunda güzel bir alternatif gibi görünüyor. Biliyorsunuz firmanın ürünleri fiyat performans oranı açısından beklentileri her zaman aşmayı başarıyor.

Traş makinesinin Hindistan’daki satışı aktif olarak başlamış durumda. Aracı firmalar aracılığıyla Türkiye’de de satılması beklenen model, burada 150-180 TL civarında bir fiyat etiketine sahip olacak gibi görünüyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samorost ve Machinarium'un yapımcıları ilginç yeni bir macera oyunu çıkarıyor Hacılar

Samorost ve Machinarium'un yapımcıları ilginç yeni bir macera oyunu çıkarıyor Hacılar

Fortnite profesyonelleri profesyonel oyuncular birliği kurdu