in

Yeni iPadOS işletim sistemini alacak iPad modelleri

elmaWWDC 2019'un bir parçası olarak iPad'ler için yeni iPadOS işletim sisteminin tanıtılması. Sürpriz yazılım iPadOS ile hangi iPad modelleri gelecek? İşte cevap;

Bilmeniz gereken tüm detayları burada bulabilirsiniz ipadosiOS 13 ile resmi olarak mevcuttur. Eski cihazları yeni işletim sistemleriyle güncellemeyi seviyor elmakapsamlı bir destek listesi ile geri döndü. İPadOS için şirketin resmi açıklaması iPad Air 3, 2018 iPad Pro, 2017 iPad Pro, 6. nesil iPad, 5. nesil iPad, iPad Air 2, iPad mini 5 ve iPad mini 4 Modeller resmen değişiyor. Önümüzdeki aylarda ücretsiz olarak dağıtılacak olan işletim sistemi, iPad'leri daha güçlü kılıyor; bu da yazılımda çok sınırlı görünüyor. İOS 13 gibi yeni sürüm arayüzü karanlık dokunuş, Bu, özellikle yatakta, düşük ışık koşullarında tabletlerin kullanımını kolaylaştırır.

İPad modelleri için yeni kontrol seçenekleri USB fare Hatta destek sunan yeni sürümde hala devrimci bir altyapı yok. Ancak, bu önemli dönüşümün, özellikle gelecek yıl önemli bir inovasyon olarak geri dönmesi bekleniyor. Dizüstü bilgisayarlar yerine iPad'i kullanan Apple, bu konuda büyük adımlar atıyor gibi görünüyor. İPad uygulamalarını Mac'e aktarmak için bir altyapı inşa eden teknoloji devi, tablet pazarını canlı tutmaya devam ediyor.

Yeni iPad Pro reklamları

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blizzard subreddit goes private in the wake of Blitzchung backlash

Blizzard subreddit goes private in the wake of Blitzchung backlash

What the PlayStation 5 tells us about AMD's 2020 graphics card plans

What the PlayStation 5 tells us about AMD’s 2020 graphics card plans