in

YouTube tarafından getirilen sevindirici yeni özellik

YouTube

Dünyanın en büyük video platformu YouTube, işlev sevindirecek bir özellik kullanılabilir sundu. Bu, sevilmeyen kanallardan kurtulmak kolaylaşıyor.

YouTube, ocel algoritmalar kullanılarak boyut kanalı / video önerisi sunulmuştur. Ancak kullanılan algoritmalar ne kadar iyi olursa olsun istediğimizde ortalama 90 90 kez iyi olmuyor. Company her gün hiç görmek istemediğiniz onlarca farklı kanal karşınıza çıkarıyor. İşte bu süreçte kısa süre önce güzel bir adım atıldı. artık YouTube öneriştirine sizin de "gerçek zamanlı" katılmanızı imkan tanıyor. Önde günlerde iOS ettik android uzak herkes için açılacak özellik, kanalları kanalların iptal edilmesine imkan tanıyor. YouTube'un sürekli olarak karşılığını çıkardığı bir kanal "artık bu kanalı önerme" ile birlikte yaşayarak çıkarabiliyorsunuz. Bunun için videonun sağ tarafındaki açılış menüye yeni bir seçenek ekleyen firma, adeta hiçbir işe yaramayan "aranıyor" olup olmadığını gösteriyor. Bu özelliğin ileride masaüstü sürümüne de geleceği açıklanıyor. Zaman zaman platformu önerileriyle çok güzel kanallar keşfedilebiliyor. Bu yönetim yönetimi ile süreç çok daha gelişmiş hale geliyor.

Şirket zaman zamanlaması kötü konuyla gündeme geliyor ancak halen videolarınızda internet merkezini oluşturmaya devam ediyor. Doğru zamanda zaman hem eğlenmek hem de debi için sonsuz seçenek sunan YouTube'un, kullanıcı kitlesi sürekli olarak artmaya devam ediyor.

OPPO ekran altı kamera teknolojisi

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Maçlar sırasında taraftarlar Dhoni için 'Sakshi bhabhi' mesajı gönderdi

Sakshi Dhoni'nin FB Sayfası Hakkında En İyi 10 Yorum