in

Yurt dışından telefon getirip kullanma sürecinde önemli değişiklik!

Yurtdışından telefon getirme ve kullanma sürecinde önemli bir değişiklik yapıldı. Süreci birçok insan için çok daha zor hale geldi.

Yabancı misyon yetkilileri haricinde, yabancılarla birlikte getirilip tescil edilebilecek cep telefonları için son teslim tarihini hatırlayabilirler. 2 yıldan 3 yıla çıkarıldı. Her 2 yılda bir çağrı alabilir ve pasaportunuza kayıt olabilirsiniz. 3 yıl bekliyorum gerek, Ancak, süreçte daha önemli kabul edilen başka bir değişiklik daha var. Hırdavat Haberlerinde çıkan haberlerden sonra; Resmi gazetede yayınlandı "4458 sayılı Gümrük Kanunu'nun belirli uygulamalarına ilişkin kararda değişiklik kararı" Telefonunuzu başka bir kişinin pasaportuna kaydedin ve kendi hattınız için kullanın Etkinlik bitti. Bundan sonra, sadece yurtdışından gelen telefonlar Yolcu kimlik numarası altında kayıtlı hatlarla kullanılabilir., Bu, yurtdışından bir arama yapamayacağınız ve kendi kişisel hattınızla kullanamayacağınız anlamına gelir. Pasaport açıp sıraya girmen gerekiyor.

Yurtdışından telefon

Bunu zaten söylemiştik. IMEI kaydı 2018’de tam 500 ABD DolarıAyrıca 2019 yılında tekrar arttı. 618 ABD Doları Seviye. Bu numara en yeni ÖTV zammı Bununla bağlantılı olarak 1000, hatta 1,500 TL'yi geçtiği söyleniyor. Henüz bir adım yok, ancak liderlik / kimlikteki yukarıdaki değişiklik nedeniyle fiyatların artmayacağı ihtimali var. Çünkü süreç şu anda oldukça sınırlı görünüyor.

Kaynak: Donanım Haberleri

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mi Sale Offers Include Redmi Note 7 Series, Mi A2, Redmi Y3, Mi TV Discounts, and More

Mi Satış Teklifleri, Redmi Note 7 Serisi, Mi A2, Redmi Y3, Mi TV İndirimleri ve Daha Fazlasını İçerir

Brian Kibler gelecekteki Hearthstone Grandmasters akışlarında yer almayacağını söyledi